Data ostaniej modyfikacji:
2014-10-21
Ilość wejść na stronę:
516390Konferencja Rektorów Zawodowych Szkół Polskich powstała na Zjeździe Założycielskim w Warszawie 15 grudnia 2005 r. na podstawie art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164 poz. 1365). Do jej zadań należy m.in. podejmowanie działań na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego, troska o dostosowanie polskiego systemu edukacyjnego do standardów europejskich, koordynowanie współpracy między uczelniami, reprezentowanie szkolnictwa wyższego oraz przygotowywanie opinii dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

AKTUALNOŚCI

UCZELNIA PILNIE POSZUKUJE

2014-10-03

 

Szanowni Państwo,

 

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego z siedzibą w Olsztynie,  zwraca się propozycją nawiązania współpracy z nauczycielami akademickimi posiadającymi tytuł naukowy profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego w zakresie ekonomii, zarządzania, finansów, prawa, międzynarodowych stosunków gospodarczych, którzy  stanowiliby minimum kadrowe na kierunku Ekonomia, studia magisterskie.

 

Oferujemy dobre warunki współpracy: 30 - 60 godzin zajęć dydaktycznych w trybie niestacjonarnym, (zawsze staramy się dopasować plan zajęć do oczekiwań wykładowcy), zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, warunki finansowe do uzgodnienia z zastrzeżeniem, że nasza Uczelnia będzie stanowić podstawowe miejsce pracy.

 

Jesteśmy uczelnią wyższą z niemal 20 -letnim stażem, o dobrze ugruntowanej pozycji w regionie i znacznym dorobku naukowo - dydaktycznym. Nasza siedziba znajduje się w centrum Olsztyna, bardzo blisko dworca kolejowego i ze znakomitym dojazdem komunikacją samochodową, nad malowniczym jeziorem Długim. Nasz campus stanowią dwa okazałe, dobrze wyposażone budynki, w których mieści się także hotel dla wykładowców zamiejscowych. Pod dołączonym linkiem do strony Uczelni znajdują się wszystkie najważniejsze informacje (www.owsiiz.edu.pl).

 

Jeśli powyższa propozycja wyda się Państwu interesująca, będziemy wdzięczni za szybki kontakt.

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Lucyna Kwiatkowska

Prorektor ds. Kształcenia 

 

Więcej ...

IT w Uczelniach GigaCon 23.10.2014 r.

2014-09-30

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XI edycji konferencji "IT w

Uczelniach GigaCon"  23 października  2014  r. w  Hotelu  Orbis, Wrocław,   Udział  bezpłatny.

 

Tematy wystąpień:

Więcej ...

Inauguracja 2014/ 2015

2014-09-26

 

Magnificencje,  Szanowni Państwo  Rektorzy oraz Założyciele,

 

z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015 w imieniu Prezydium i  własnym  składam szczere życzenia   całej Społeczności Akademickiej  uczelni  zrzeszonych w Konferencji Rektorów  Zawodowych Szkół Polskich. 

Życzę  dużo   pomyślności i  sukcesów   działalności  akademickiej ,  realizacji planów i  rozwoju  Uczelni.

Więcej ...