Data ostaniej modyfikacji:
2017-01-20
Ilość wejść na stronę:
841611Konferencja Rektorów Zawodowych Szkół Polskich powstała na Zjeździe Założycielskim w Warszawie 15 grudnia 2005 r. na podstawie art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164 poz. 1365). Do jej zadań należy m.in. podejmowanie działań na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego, troska o dostosowanie polskiego systemu edukacyjnego do standardów europejskich, koordynowanie współpracy między uczelniami, reprezentowanie szkolnictwa wyższego oraz przygotowywanie opinii dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

AKTUALNOŚCI

EDU TRENDS Warszawa 2.03.2017

2017-01-20


Bezpłatna Konferencja EDU TRENDS już 2 marca 2017 w Warszawie!

W programie wydarzenia m.in.:

ü  Nowa regulacja dozwolonego użytku praw autorskich dla instytucji naukowych  dr Zbigniew Pinkalski, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp.j.ü  Kształcimy zdalnie, mobilnie i interaktywnie… Czy na pewno? dr Agnieszka Wierzbicka, Uniwersytet Łódzki ü  Dydaktyka na platformie e-learningowej a prawo autorskie – ujęcie praktyczne dr Wiesław Przybyła, mgr Paulina Łuczeńczyk, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodziü  Internetowy serwis edukacyjny tworzony przez Studentów i nauczycieli jako przykład uczenia się przez działanie dr Maria Zając, SGH   ü  Podejście iteracyjne- jak z humanistów zrobić specjalistów od Internetu  Marek Robak, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Więcej ...

Targi Edukacyjne Białoruś 16-18.02.2017

2017-01-19

Zaproszenie na targi "Obrazovanije i kariera" w Mińsku
- ważne informacje wizowe z Białorusi

Serdecznie zapraszamy wszystkie uczelnie zainteresowane rekrutacją studentów z Białorusi do udziału w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku - w dniach 16-18 lutego 2017.

.......

Dlatego z roku na rok zwiększa się także stoisko narodowe "Study in Poland" na Międzynarodowych Targach Edukacyjnych w Mińsku - ze względu na coraz większe zainteresowanie zarówno ze strony uczelni polskich, jak i młodych ludzi, rozważających studia za granicą.

Więcej ...

Zyczenia 2016 2017

2016-12-09

Magnificencje, Szanowne Koleżanki , Szanowni Koledzy Rektorzy,

Członkowie Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich,

IMG_0021.JPG

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 Roku mam przyjemność złożyć w imieniu Prezydium Konferencji  Rektorów  Zawodowych Szkół Polskich  i  własnym   najszczersze  życzenia zdrowia,  wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów  na  niwie  naukowej. 

Przesyłam  życzenia  radości,  dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej  dalszej   współpracy  tak ważnej   w czasach  niekończących  się   zmian prawnych  oraz   kryzysu   demograficznego.  

Z dobrymi myślami 

prof. zw. dr hab. Waldemar Tłokiński

Przewodniczący  
Konferencji  Rektorów Zawodowych Szkół Polskich

Więcej ...